image1 image2 image3

Vasaros stovyklos

               Kauno krepšinio mokykla jau daugelį metų organizuoja vaikų vasaros  sporto  ir poilsio stovyklas. Čia stovyklautojai sustiprėja ne tik fiziškai, tampa  savarankiškesniais, susiranda naujų draugų, bet ir dalyvauja tradiciniuose stovyklos  krepšinio turnyruose, baudų ir tritaškių metimų konkursuose,  treniruočių metu mokosi krepšinio paslapčių. Žaidimai, maudynės, krikštynos, naktinis žygis, šokiai,  saviveikliniai pasirodymai - tai, ką pamato ir išgyvena vaikai  stovyklos  metu.

Pokategorės

 • Veisiejai

  veisejai1

   

   

   

   

   

   

   

   

                                                                                     Veisiejai jau seniai tapo tradicine Kauno krepšinio mokyklos stovyklavimo vieta. Geros gyvenimo, darbo ir poilsio sąlygos, nuostabi Dzūkijos gamta, tai kas verčia mus sugrįžti į šį kampelį vėl ir vėl.

  Stovyklautojai gyvena Veisiejų žemės ūkio mokyklos bendrabutyje po du- tris kambariuose . Maitinimas tris kartus dienoje mokyklos valgykloje . Šalia sporto salė ,stadionas , pušynas su nepakartojamom kalvom ir gražuolis Ančios ežeras.

  Stovykloje vyksta kasdienės treniruotės sporto salėje ir gamtoje, krepšinio varžybos, tritaškių ir baudų metimų turnyrai, daug pramoginių renginių kaip: krikštynos, naktinis žygis, saviveikliniai pasirodymai ir daugelį kitų .

 • Giruliai

  P7260015   Stovyklavietė įsikūrusi pušyne ant paties Baltijos jūros kranto, puikioje Pajūrio regioninio parko dalyje - Giruliuose. Atstumas iki Klaipėdos miesto vos 4 km ir tik 50 m iki paplūdimio. Vaikai gyvena 3-6 vietų mediniuose kotedžo tipo namukuose. Maitinimas stovyklos valgykloje tris kartus dienoje, veikia kavinė – baras. Atskirame pastate yra dušai su šiltu vandeniu, lauko prausyklos ir tualetai. Stovykloje yra krepšinio, tinklinio, pliažo tinklinio ir mini futbolo aikštelės.Teritorija aptverta bei saugoma.

 • Balsiai

  bg    Yra toks labai gražus, ko gero vienas iš daugelio gamtos kampelių, mūsų Lietuvoje, kaip Balsių vaikų stovykla, kuri įsikūrusi Šiaulių universiteto mokymo bazėje, esančioje Akmenės rajone, Papilės seniūnijoje prie Virvytės upės
                    Vaikai apgyvendinami mediniuose nameliuose .Nameliai teritorijoje išsidėstę vienas nuo kito 10-20 metrų atstumu. Nakties metu teritorija yra apšviečiama. Administracinio pastato viduje įsikūrusi valgykla, biliardo, stalo teniso, poilsio kambariai na ir žinoma – šokių salė su šviesos efektais, taip pat veikia prekybos kioskas, kur vaikai gali įsigyti mėgstamų saldumynų, ledų ir gaiviųjų gėrimų.Maitinimas 4 kartus per dieną. Vaikai sportuoja sporto salėje, lauke įrengtose tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelėse na ir, žinoma, maudytis. Virvytės upėje įrengta saugi iki 2 metrų gylio maudykla. Čia vanduo nesraunus, besimaudančius vaikus prižiūri treneriai-vadovai.

   

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"