image1 image2 image3

Tvarkaraštis

Mokyklų žaidynių merginų varžybų tvarkaraštis

Komandos
1. S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija
2. „Saulės“ gimnazija   "Saulės" gimnazijos komanda atsisakė dalyvauti varžybose
3. „Vyturio“ gimnazija
4. KTU inžinerijos licėjus
5. VDU „Rasos“ gimnazija

 

1 turas 2017 m. lapkričio 13-30 d.
01     „Saulės“ gimnazija-VDU „Rasos“ gimnazija
02     KTU inžinerijos licėjus-„Vyturio“ gimnazija   20:0
            
    2 turas 2017 m. gruodžio 1-22 d.
03    S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija-KTU inžinerijos licėjus   38:20
04    „Vyturio“ gimnazija-„Saulės“ gimnazija
            
    3 turas 2018 m. sausio 8-31  d.
05    VDU „Rasos“ gimnazija-„Vyturio“ gimnazija   20:0
06    „Saulės“ gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija
            
    4 turas 2018 m. vasario 1-28 d.
07    KTU inžinerijos licėjus-„Saulės“ gimnazija
08    S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija-VDU „Rasos“ gimnazija   32:82
            
    5 turas 2018 m. kovo 1-16  d.
09    „Vyturio“ gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija
10    VDU „Rasos“ gimnazija-KTU inžinerijos licėjus   20:0

 

 


 

Mokyklų žaidynių vaikinų varžybų tvarkaraštis

III ETAPAS - FINALO KETVERTO VARŽYBOS (KM „Aisčiai“ sporto salė, Miško g. 3)

 

2018 m. kovo 27 d.(antradienis)

Finalai              
7 pora    43    10.30   dėl 3 vietos      VDU "Rasos" gimnazija - "Saulės" gimnazija 
8 pora    44    12.15   dėl 1 vietos       LSMU gimnazija -  J.Basanavičiaus gimnazija

13.30 Varžybų uždarymas, prizininkų apdovanojimas

 

 

2018 m. kovo 20 d. (antradienis)

Pusfinaliai              
6 pora    41    10.30  J.Basanavičiaus gimnazija -"Saulės" gimnazija   97:93
5 pora    42    12.15  LSMU gimnazija - VDU "Rasos" gimnazija   88:70

 

 II etapas – KETVIRTFINALIAI (KM „Aisčiai“ sporto salė, Miško g.3)


2018 m. kovo 6 d. (antradienis) 

2 pora    38    A2-B3     11.00  J.Basanavičiaus gimnazija - "Vyturio" gimnazija  85:69

2018 m. kovo 13 d. (antradienis) 

3 pora    39    B1-A4     9.30   "Saulės" gimnazija - S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija   94:82

1 pora    37    A1-B4    11.00  LSMU gimnazija - J.Jablonskio gimnazija   147:40

4 pora    40    B2-A3    12.30  VDU "Rasos" gimnazija - Jėzuitų gimnazija  88:70



 

I etapas

        „A“ pogrupis                                                           

  1. „Aušros“ gimnazija                        
  2. Dariaus ir S.Girėno gimnazija
  3. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
  4. LSMU gimnazija                                           
  5. Jėzuitų gimnazija                                            
  6. Jono Basanavičiaus gimnazija

       „B“ pogrupis                                                           

  1. Jono Jablonskio gimnazija                        
  2. VDU "Rasos" gimnazija
  3. "Saulės" gimnazija
  4. KTU inžinerijos licėjus                                    
  5. "Vyturio" gimnazija                                 
  6. Simono daukanto progimnazija
  7.  Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

            

1 turas 2017 m. lapkričio 13-24 d.
A    01    J.Basanavičiaus gimnazija-„Aušros“ gimnazija   91:67
A    02    Jėzuitų gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija   91:94
A    03    Prezidento V.Adamkaus gimnazija-LSMU gimnazija   67:125
B    04    VDU „Rasos“ gimnazija-J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla   80:40
B    05    S.Daukanto progimnazija-„Saulės“ gimnazija   51:95
B    06    KTU inžinerijos licėjus-„Vyturio“ gimnazija   48:79

2 turas 2017 m. lapkričio 27 - gruodžio 1 d.
A    07    „Aušros“ gimnazija-Jėzuitų gimnazija   59:87
A    08    LSMU gimnazija-J.Basanavičiaus gimnazija   75:71
A    09    S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija-Prezidento V.Adamkaus gimnazija   84:87
B    10    J.Jablonskio gimnazija-S.Daukanto progimnazija   68:53
B    11    „Vyturio“ gimnazija-VDU „Rasos“ gimnazija   54:98
B    12    „Saulės“ gimnazija-KTU inžinerijos licėjus   85:55

3 turas 2017 m. gruodžio 4-22 d.
A    13    LSMU gimnazija-„Aušros“ gimnazija   81:61
A    14    Prezidento V.Adamkaus gimnazija-Jėzuitų gimnazija   57:74
A    15    J.Basanavičiaus gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija   133:42
B    16    J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla-„Vyturio“ gimnazija   52:85
B    17    KTU inžinerijos licėjus-J.Jablonskio gimnazija   61:67
B    18    VDU „Rasos“ gimnazija-„Saulės“ gimnazija   87:96

4 turas 2018 m. sausio 8-12 d.
A    19    „Aušros“ gimnazija-Prezidento V.Adamkaus gimnazija   71:75
A    20    S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija-LSMU gimnazija    50:133
A    21    Jėzuitų gimnazija-J.Basanavičiaus gimnazija   43:94
B    22    S.Daukanto progimnazija-KTU inžinerijos licėjus   39:58
B    23    „Saulės“ gimnazija-J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla  20:0
B    24    J.Jablonskio gimnazija-VDU „Rasos“ gimnazija   90:122

5 turas 2018 m. sausio 15-19 d.
A    25    S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija-„Aušros“ gimnazija    64:54
A    26    J.Basanavičiaus gimnazija-Prezidento V.Adamkaus gimnazija   112:53
A    27    LSMU gimnazija-Jėzuitų gimnazija   113:50
B    28    „Vyturio“ gimnazija-„Saulės“ gimnazija   66:80
B    29    VDU „Rasos“ gimnazija-S.Daukanto progimnazija   70:40
B    30    J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla -J.Jablonskio gimnazija   0:20

6 turas 2018 m. sausio 22-31 d.
B    31    KTU inžinerijos licėjus-VDU „Rasos“ gimnazija   61:108
B    32    J.Jablonskio gimnazija-„Vyturio“ gimnazija   37:82
B    33    S.Daukanto progimnazija-J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla   43:57

7 turas 2018 m. vasario 1-9 d.
B    34    „Saulės“ gimnazija-J.Jablonskio gimnazija   20:0
B    35    J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla-KTU inžinerijos licėjus 0:20
B    36    „Vyturio“ gimnazija-S.Daukanto progimnazija   82:30

 

2018  Kauno krepšinio mokykla "Aisčiai"