image1 image2 image3

Tvarkaraštis

Merginų tvarkaraštis

Komandos
1. S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija
2. „Saulės“ gimnazija
3. „Vyturio“ gimnazija
4. KTU inžinerijos licėjus

1 turas 2016 m. gruodžio 1-23 d.
01 S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija -KTU inžinerijos licėjus  8:56
02 „Saulės“ gimnazija-„Vyturio“ gimnazija

2 turas 2016 m. sausio 9-31 d.
03 „Vyturio“ gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija 76:3
04 KTU inžinerijos licėjus -„Saulės“ gimnazija 31:101

3 turas 2017 m. vasario 1-28 d.
05 S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija -„Saulės“ gimnazija
06 „Vyturio“ gimnazija-KTU inžinerijos licėjus  37:24

 

Vaikinų tvarkaraštis

 

IV ETAPAS - FINALO KETVERTO VARŽYBOS 

2017 m. kovo 13 d. (pirmadienis)
Finalai 
11 pora 60 dėl 3 vietos    11.00   J.Basanavičiaus gimnazija -"Varpo" gimnazija   81:57
12 pora 61 dėl 1 vietos    12.30   LSMU gimnazija-VDU "Rasos" gimnazija"    85:67

 

2017 m. kovo 8 d. (trečiadienis)
Pusfinaliai 
9 pora 58    12.00    LSMU gimnazija J.Basanavičiaus gimnazija  91:53
10 pora 59  13.30   VDU "Rasos" gimnazija" "Varpo" gimnazija  98:39

 

II etapas 

2017 m. vasario 6 d. (pirmadienis)
1 pora 50 12.00   A3-B6   J.Basanavičiaus gimnazija - J.Jablonskio gimnazija   106:60
2 pora 51 13.30   A4-B5   Jono Pauliaus II gimnazija - S.Daukanto progimnazija   79:33

2017 m. vasario 13 d. (pirmadienis)
3 pora 52 12.00   A5-B4   S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija - "Vyturio" gimnazija" 73:53
4 pora 53 13.30   A6-B3   "Aušros" gimnazija - "Varpo" gimnazija  77:91

III etapas - KETVIRTFINALIAI

2017 m. vasario 20 d. (pirmadienis)
5 pora 54   12.00   LSMU gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija  93:42
6 pora 55   13.30   VDU "Rasos" gimnazija" - Jono Pauliaus II gimnazija  99:72

2017 m. vasario 27 d. (pirmadienis)
7 pora 56   12.00  Jėzuitų gimnazija - "Varpo" gimnazija   83:90
8 pora 57   13.30   "Saulės" gimnazija - J.Basanavičiaus gimnazija  73:79

 

I etapas

„A“ pogrupis                                                    „B“ pogrupis 
1. „Aušros“ gimnazija                                         1. Jono Jablonskio gimnazija
2. S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija                     2. VDU „Rasos“ gimnazija
3. Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija     3. „Saulės“ gimnazija
4. LSMU gimnazija                                             4. „Varpo“ gimnazija
5. Jono Pauliaus II gimnazija                             5. „Vyturio“ gimnazija
6. Jėzuitų gimnazija                                            6. Simono Daukanto progimnazija
7. Jono Basanavičiaus gimnazija                       7. Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla
                                                                            8. Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla

1 turas 2016 m. lapkričio 21 25 d.
A 01 S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija -J.Basanavičiaus gimnazija  59:68
A 02 Jėzuitų gimnazija-Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija  77:70
A 03 LSMU gimnazija-Jono Pauliaus II gimnazija  101:75
B 04 B.Brazdžionio pagrindinė mokykla-J.Jablonskio gimnazija 37:54
B 05 VDU "Rasos" gimnazija-J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla  115:52
B 06 S.Daukanto progimnazija -"Saulės" gimnazija  56:62
B 07 "Varpo" gimnazija-"Vyturio" gimnazija  75:42

2 turas 2016 m. lapkričio 28- gruodžio 2 d.
A 08 "Aušros" gimnazija-Jėzuitų gimnazija  31:69
A 09 Jono Pauliaus II gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija   42:35
A 10 Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija-LSMU gimnazija  59:115
B 11 J.Jablonskio gimnazija-J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla   50:65
B 12 B.Brazdžionio pagrindinė mokykla-S.Daukanto progimnazija
B 13 "Vyturio" gimnazija-VDU "Rasos" gimnazija  46:99
B 14 "Saulės" gimnazija-"Varpo" gimnazija  111:78

3 turas 2016 m. gruodžio 5-9 d.
A 15 J.Basanavičiaus gimnazija-Jono Pauliaus II gimnazija  75:62
A 16 LSMU gimnazija-"Aušros" gimnazija  82:66
A 17 S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija -Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija  60:55
B 18 S.Daukanto progimnazija -J.Jablonskio gimnazija  44:52
B 19 J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla -"Vyturio" gimnazija  41:49
B 20 "Varpo" gimnazija-B.Brazdžionio pagrindinė mokykla
B 21 VDU "Rasos" gimnazija-"Saulės" gimnazija  104:49

4 turas 2016 m. gruodžio 12-16 d.
A 22 Jėzuitų gimnazija-LSMU gimnazija  60:89
A 23 Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija-J.Basanavičiaus gimnazija  49:100
A 24 "Aušros" gimnazija-S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija  54:57
B 25 J.Jablonskio gimnazija-"Vyturio" gimnazija   51:59
B 26 S.Daukanto progimnazija -"Varpo" gimnazija  44:76
B 27 "Saulės" gimnazija-J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla  69:52
B 28 B.Brazdžionio pagrindinė mokykla-VDU "Rasos" gimnazija

5 turas 2016 m. sausio 9-13 d.
A 29 Jono Pauliaus II gimnazija-Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija  66:55
A 30 S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija -Jėzuitų gimnazija   55:70
A 31 J.Basanavičiaus gimnazija-"Aušros" gimnazija  101:72
B 32 "Varpo" gimnazija-J.Jablonskio gimnazija   56:61
B 33 "Vyturio" gimnazija-"Saulės" gimnazija  70:72
B 34 VDU "Rasos" gimnazija-S.Daukanto progimnazija  102:33
B 35 J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla -B.Brazdžionio pagrindinė mokykla

6 turas 2017 m. sausio 16-20 d.
A 36 LSMU gimnazija -S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija  95:54
A 37 "Aušros" gimnazija-Jono Pauliaus II gimnazija  71:78
A 38 Jėzuitų gimnazija-J.Basanavičiaus gimnazija   65:55
B 39 J.Jablonskio gimnazija -"Saulės" gimnazija   85:60
B 40 "Varpo" gimnazija-VDU "Rasos" gimnazija  55:110
B 41 B.Brazdžionio pagrindinė mokykla-"Vyturio" gimnazija
B 42 S.Daukanto progimnazija-J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla  65:60

7 turas 2017 m. sausio 23-27 d.
A 43 Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija-"Aušros" gimnazija 84:85
A 44 J.Basanavičiaus gimnazija-LSMU gimnazija   55:88
A 45 Jono Pauliaus II gimnazija-Jėzuitų gimnazija   46:57
B 46 VDU "Rasos" gimnazija-J.Jablonskio gimnazija  80:50
B 47 "Saulės" gimnazija-B.Brazdžionio pagrindinė mokykla
B 48 J.Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla -"Varpo" gimnazija 0:20
B 49 "Vyturio" gimnazija-S.Daukanto progimnazija   76:37




 

2017  Kauno krepšinio mokykla "Aisčiai"