image1 image2 image3

Šlovės alėja

kkm3

Kauno krepšinio mokykla yra kone garsiausia ir giliausias tradicijas turinti krepšinio mokykla Lietuvoje. Ji buvo ir lieka viena iš pagrindinių Lietuvos krepšininkų ir didele dalimi jos laimėjimų kalve.Per savo daugiau kaip 45 metų gyvavimo istoriją išugdžiusi didelį būrį Lietuvai ir pasauliui žinomų žaidėjų:

A.Sabonis, R.Kurtinaitis, V.Chomičius, Š.Marčiulionis, Š.Jasikevičius, Z.Ilgauskas, T.Masiulis, A.Visockas, A.Brazys, V.Praškevičius, K.Marčiulionis, K.Šeštokas, V.Ginevičius, T.Stumbrys, A.Jurkūnas, E.Bublys, D.Dimavičius, T.Klimavičius, D.Motiejūnas, E.Ulanovas, I.Reinikova, D.Belickaitė , D.Revuckaitė, L.Dambrauskaitė, R.Kreivytė, R.Aleliūnaitė, M.Pakalnytė, I.Kestenytė, I.Miškinytė, J.Kšivickytė, E.Ruseckaitė, G.Petronytė ir kiti.

Jie tapo: Lietuvos, Europos, Pasaulio, Olimpinių žaidynių, prestiziškiausių turnyrų prizininkais ir nugalėtojais, pasipuošė įvairių valstybių nacionaliniais medaliais, kaip lygūs su lygiais kovėsi ir kaunasi stipriausioje planetos lygoje NBA.

Šiuose sportininkų pasiekimuose labai didelis nuopelnas priklauso pirmiesiems treneriams, atvedusiems juos į didijį krepšinį, kurie, dar būnant būsimosioms žvaigždėms vaikais, tarsi pririšo prie oranžinio kamuolio, išmokė pirmųjų žingsnių su juo, technikos ir taktikos paslapčių.

Tai treneriai - J.Fiodorovas, G.Sviderskaitė, F.Mitkevičius, B.Jankauskienė ,V.Bandza, G.Giedraitienė, V.Janiūnas, S.Vilkauskienė, A.Kuliešius, B.Zakienė, R.Bruneckas,A.Liumparas, L.Barčienė, K.Petkevičius, M.Dėdelis, V.Kanapkis, S.Ruzgas, V.Sarpalius, S.Marčiukaitis, K.Maksvytis, J.Pranevičius, D.Dikčius ir kt.

Metai bėga. Kai kurie iš jų jau baigė sportininko karjerą ir tapo žinomais treneriais, atidarė savo krepšinio mokyklas, tapo įvairių sričių gerais specialistais. Tačiau jų vardai išliko istorijoje ir skamba ligi šiol, o jiems į pamainą ateina nauji vaikai, užburti oranžinio kamuolio. Auga nauja talentinga karta, pasiryžusi eiti garsiausių krepšininkų keliu.

Mokyklos trenerių ir auklėtinių šlovės alėja

zvaig-18a

zvaig-1

zvaig-2

zvaig-12

zvaig-3

zvaig-4

zvaig-13

zvaig-5

zvaig-6

zvaig-14

zvaig-7

zvaig-8

zvaig-14

zvaig-9

zvaig-10

zvaig-15

zvaig11

zvaig-016

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"