image1 image2 image3

Didžiausi mokyklos auklėtinių pasiekimai

OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS:

1988 m. Seulo olimpiada (Pietų Korėja), TSRS rinktinė – 1 vieta
Arvydas Sabonis, Valdemaras Chomičius, Rimas Kurtinaitis

1992 m. Barselonos olimpiada (Ispanija) – 3 vieta
Arvydas Sabonis, Valdemaras Chomičius, Rimas Kurtinaitis, Arūnas Visockas, Darius Dimavičius

1996 m. Atlantos olimpiada (JAV) – 3 vieta
Arvydas Sabonis, Valdemaras Chomičius, Rimas Kurtinaitis

2000 m. Sidnėjaus olimpiada (Australija) – 3 vieta
Tomas Masiulis, Šarūnas Jasikevičius, Kęstutis Marčiulionis

2004 m. Atėnų olimpiada (Graikija) – 4 vieta
Šarūnas Jasikevičius, Vidas Ginevičius

2008 m. Pekino olimpiada (Kinija) – 4 vieta
Šarūnas Jasikevičius

2012 m. Londono olimpiada (Didžiojio Britanija) – 8 vieta
Šarūnas Jasikevičius

PASAULIO ČEMPIONATAI:
2005 m. Pasaulio jaunimo krepšinio čempionatas – 1 vieta
Michailo Anisimov (treneris Arūnas Asevičius)

2010 m. Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas – 3 vieta
Tadas Klimavičius (treneris Mečislovas Dėdelis)

2011 m. Pasaulio jaunimo U19 krepšinio čempionatas – 1 vieta
(Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis)
Edgaras Ulanovas (treneris Kazys Maksvytis)

2013 m. Pasaulio jaunimo U19 vaikinų krepšinio čempionatas – 3 vieta
1. Tomas Dimša (treneriai Saulius Marčiukaitis, Arūnas Visockas, KM auklėtinis 2001-2008 m.)
2. Marius Grigonis (treneriai Feliksas Mitkevičius, Arūnas Visockas, KM auklėtinis 2001-2008 m.)

2016 m. Pasaulio jaunimo U17 vaikinų krepšinio čempionatas – 3 vieta
Arnas Velička (treneris Romanas Brazdauskis KM auklėtinis 2009-2016 m.)

 


EUROPOS ČEMPIONATAI:
1985 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas (TSRS rinktinė) – 1 vieta
1. Arvydas Sabonis (treneris Jurijus Fiodorovas)
2. Valdemaras Chomičius (treneris Vladislovas Janiūnas)
3. Rimas Kurtinaitis (treneris Edvardas Nekrašas)

1986 m. Tarpkontinentinė Viljamo Džonso taurė – 1 vieta
1. Arvydas Sabonis (treneris Jurijus Fiodorovas)
2. Valdemaras Chomičius (treneris Vladislovas Janiūnas)
3. Rimas Kurtinaitis (treneris Edvardas Nekrašas)

1989 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas (TSRS rinktinė) – 3 vieta
1. Arvydas Sabonis (treneris Jurijus Fiodorovas)
2. Valdemaras Chomičius (treneris Vladislovas Janiūnas)
3. Rimas Kurtinaitis (treneris Edvardas Nekrašas)
4. Arūnas Visockas (treneris Vygantas Bandza)

1994 m. Europos jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionatas – 1 vieta
1. Šarūnas Jasikevičius (treneris Feliksas Mitkevičius)
2. Kęstutis Marčiulionis (treneris Jurijus Fiodorovas)
3. Kęstutis Šeštokas (treneris Jurijus Fiodorovas)
4. Andrius Jurkūnas (treneris Jurijus Fiodorovas)

1995 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas – 2 vieta
1. Arvydas Sabonis (treneris Jurijus Fiodorovas) - geriausias 1995 m. Europos čempionato žaidėjas
2. Valdemaras Chomičius (treneris Vladislovas Janiūnas)
3. Rimas Kurtinaitis (treneris Edvardas Nekrašas)
4. Arūnas Visockas (treneris Jurijus Fiodorovas)

1996 m. Europos jaunimo U20 vaikinų krepšinio čempionatas – 1 vieta
1. Šarūnas Jasikevičius (treneris Feliksas Mitkevičius)
2. Tomas Masiulis (treneris Feliksas Mitkevičius)
3. Ramūnas Petraitis (treneris Feliksas Mitkevičius)
4. Kęstutis Marčiulionis (treneris Jurijus Fiodorovas)
5. Kęstutis Šeštokas (treneris Jurijus Fiodorovas)
6. Andrius Jurkūnas (treneris Jurijus Fiodorovas)

1997 m. Europos moterų krepšinio čempionatas – 1 vieta
1. Dalia Belickaitė-Kurtinaitienė (trenerė Stanislova Vilkauskienė)
2. Rasa Kreivytė (trenerė Birutė Zakienė)
3. Lina Brazdeikytė (trenris Jonas Gamulis)
4. Lina Dambrauskaitė (treneris Šarūnas Vainauskas)
5. Reda Aleliūnaitė-Jankovskaja (trenerė Stanislova Vilkauskienė)

2003 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas – 1 vieta
1. Šarūnas Jasikevičius (treneris Feliksas Mitkevičius)
2. Virginijus Praškevičius (treneris Romualdas Bruneckas)

2007 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas – 3 vieta
1. Šarūnas Jasikevičius (treneris Feliksas Mitkevičius)

2007m. Europos jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas - 3 vieta
(Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Julius Pranevičius)
1. Arūnas Sakalauskas (treneris Julius Pranevičius)
2. Giedrius Staniulis (treneris Julius Pranevičius)
3. Saulius Kulvietis (treneris Julius Pranevičius)
4. Haroldas Venskus (treneris Julius Pranevičius)

2008 m. Europos jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas – 1 vieta
(Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis)
1. Edgaras Ulanovas (treneris Kazys Maksvytis)

2008 m. Europos jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionatas – 2 vieta
1. Tomas Milinskas (treneris Kazys Maksvytis)
2. Giedrius Staniulis (treneris Julius Pranevičius)
3. Donatas Motiejūnas (treneris Saulius Marčiukaitis) - naudingiausias turnyro žaidėjas

2008 m. Europos jaunimo U20 vaikinų krepšinio čempionatas – 2 vieta
1. Donatas Motiejūnas (treneriai - Saulius Marčiukaitis, Kazys Maksvytis)

2008 m. Europos jaunių U18 merginų čempionatas – 1 vieta
1. Aurimė Rinkevičiūtė (trenerė Birutė Jankauskienė)
2. Mantė Kvederavičiūtė (trenerė Birutė Jankauskienė)
3. Eglė Tarasevičiūtė (trenerė Birutė Jankauskienė)
4. Kristina Alminaitė (trenerė Birutė Jankauskienė)

2010 m. Europos jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas – 2 vieta

(Lietuvos rinktinės vyr. treneris Arūnas Visockas)
1. Tomas Dimša (treneriai Saulius Marčiukaitis, Arūnas Visockas, KM auklėtinis 2001-2008 m.)
2. Marius Grigonis (treneriai Feliksas Mitkevičius, Arūnas Visockas, KM auklėtinis 2001-2008 m.)

2010 m. Europos jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionatas – 1 vieta
(Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis)
Edgaras Ulanovas (treneris Kazys Maksvytis)

2012 m. Europos jaunimo U20 vaikinų krepšinio čempionatas – 1 vieta
(Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis)
1. Edgaras Ulanovas (treneris Kazys Maksvytis)
2. Paulius Vaitiekūnas (treneris Kazys Maksvytis)

2013 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas – 2 vieta
Donatas Motiejūnas (treneriai Saulius Marčiukaitis, Kazys Maksvytis)

2015 m. Europos jaunių U18 vaikinų čempionatas – 3 vieta
1. Martynas Varnas (treneris Saulius Marčiukaitis) simbolinio penketo žaidėjas
2. Gytis Masiulis (treneriai Saulius Marčiukaitis, Julius Pranevičius, Romanas Brazdauskis)

3.Martynas Echodas(treneris Saulius Marčiukaitis, KM auklėtinis 2010-2012 m.)                                                                                     

2015 m. Europos jaunučių U16 vaikinų čempionatas – 2 vieta
Arnas Velička (treneris Romanas Brazdauskis) simbolinio penketo žaidėjas

2015 m. Europos jaunučių U16 merginų čempionatas, B divizionas – 1 vieta
1. Agnė Pelegrimaitė (trenerė Lina Dambrauskaitė)
2. Kamilė Tamušauskaitė (trenerė Lina Dambrauskaitė)
3. Klaudija Serkevičiūtė (trenerė Birutė Jankauskienė)
4. Livija Sakevičiūtė (trenerė Birutė Jankauskienė)
5. Austėja Buivydaitė (trenerė Birutė Jankauskienė)
6. Evelina Januševičiūtė (trenerė Birutė Jankauskienė)

2015 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas – 2 vieta
Artūras Milaknis (trenerė Birutė Zakienė)

2016 m. Europos jaunimo U20 vaikinų čempionatas – 2 vieta
Martynas Varnas (treneris Saulius Marčiukaitis) 

2016 m. Europos jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionatas – 2 vieta
1. Arnas Velička (treneris Romanas Brazdauskis, KM auklėtinis 2009-2016 m.)
2. Justinas Marcinkevičius (treneris Romanas Brazdauskis, KM auklėtinis 2009-2016 m.)
3. Gytis Masiulis (treneris Saulius Marčiukaitis, Julius Pranevičius, Romanas Brazdauskis) 

 

Auga nauja, talentinga karta - KAUNO KREPŠINIO MOKYKLOS pergalių istorija tęsiasi.

 

 

2017  Kauno krepšinio mokykla "Aisčiai"