image1 image2 image3

Įspūdinga „Aisčių“ mergaičių viešnagė Čikagoje

2018 cikaga 958400 nBirželio 7-19 d. šešios 2004-2005 metais gimusios mergaitės su trenere Lina Dambrauskaite viešėjo Čikagoje, JAV. Draugystė su „Lituanikos“ krepšinio klubo krepšininkėmis užsimezgė LKF projekto U14 mergaitėms „Aukime kartu“ metu, kai penkios lietuvaitės iš Čikagos vasario mėnesio stovykloje gyveno „Aisčių“ šeimose.
Čikagoje mūsų mergaitės gyveno lietuvių šeimose, ne tik treniravosi pasaulio lietuvių centre, bet ir sužaidė keletą draugiškų rungtynių. Mergaičių treniruotėmis ir varžybomis daugiausia rūpinosi

treneris Aurimas Matulevičius ir dar 2016-2017 m. sezone Lietuvos moterų krepšinio lygoje rungtyniavusi Iveta Šalkauskė, šiuo metu gyvenanti JAV, komandas aplankė ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės masažuotojas Aidas Buzelis.
Viešnagės metu mergaitėms teko kartu treniruotis ir rungtyniauti su tuo pačiu metu į Čikagą atvykusiais „Sostinės“ krepšinio mokyklos berniukais.

2018cikaga SostinesKM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buvo suorganizuotas 3x3 mišrių komandų turnyras, vaikai kartu leido laisvalaikį, pramogavo atrakcionų parke bei lankėsi moterų NBA rungtynėse. „Wintrust“ arenoje rungtyniavo Los Andželo „Sparks“ su Čikagos „Sky“, nors šeimininkės nusileido varžovėms rezultatu 81:72, lietuvaičiams buvo įdomu stebėti rungtynes, kuriose dominavo greitis, jėga, šoklumas, daug blokuotų metimų.

2018 cikagaWNBA

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dėl atidėto skrydžio namo vaikai grįžo dviem dienomis vėliau, jų nakvynės, maitinimo, skrydžių rezervacijos rūpesčiai vėl užgulė šeimininkų pečius. Krepšininkės, tėveliai, Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ administracija labai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šios kelionės organizavimo. Naujos pažintys, užsimezgusios draugystės, patirtis krepšinio aikštelėje ir patirti įspūdžiai išliks visam gyvenimui.

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"