image1 image2 image3

Tarp MKL 2017-2018 m. sezono geriausiųjų - Simona Visockaitė ir Dominykas Stenionis

Simona Dominykas 2018Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijoje gegužės 29 dieną buvo iškilmingai nuleista 2017-2018 metų „LIDL-MKL“ sezono uždanga. Į renginį susirinkę svečiai jo pradžioje išvydo trumpą filmą, kuriame buvo užfiksuotos gražiausios čempionatų akimirkos, nesuvaidintos emocijos bei sportininkų ir trenerių mintys.
Oficialiąją uždarymo dalį savo kalba pradėjo LR Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, pasidžiaugusi krepšininkų rezultatais ir pabrėžusi, jog krepšinis padeda ugdyti valią, atsakomybę bei pasitikėjimą savimi bei kitais.
Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis palinkėjo krepšininkams bei krepšininkėms sėkmingai baigti ir mokslo metus bei nenustoti ruoštis ateities kovoms ir pasidžiaugė užsimezgusiu bendradarbiavimu su Švietimo ir mokslo ministerija.
Iš Švietimo ir mokslo ministrės bei LKF prezidento rankų dovanos keliavo žaidėjams, užfiksavusiems didžiausius rodiklius sezono metu, tarp kurių buvo ir Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ atstovai.

Nominaciją už daugiausia blokų tarp merginų U16 grupėje atsiėmė Simona Visockaitė– vid. 3,29 bloko per rungtynes ir daugiausia rezultatyvių perdavimų tarp vaikinų U16 grupėje atlikęs Dominykas Stenionis – vid. 7,76 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Visockaite MKL2018

Stenionis MKL2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Simona taip pat buvo apdovanota naudingiausios viso sezono žaidėjos merginų U16 grupėje prizu - vid. 29,06 naudingumo balo per rungtynes- bei pateko į simbolinį viso sezono penketą merginų tarpe.
„Galiu būti patenkinta asmeniniais sezono pasiekimais, nors pralaimėjimas finalo ketverte buvo skaudus, bet jau su tuo susitaikėme ir ruošiamės ateičiai. Tie apdovanojimai prideda motyvacijos, o dabar ruošiuosi vasarai nes sieksiu patekti į merginų U16 rinktinę“ – savo artimiausius tikslus išdėstė Simona Visockaitė.

simbolinis5 MKL2018

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"