image1 image2 image3

Trenerio Karolio Abramavičiaus auklėtiniai turnyre Belgijoje iškovojo sidabrą

2004V Belgija 2018Gegužės 10-13 dienomis Vanze, Belgijoje Kauno KM “Aisčiai“ berniukų, gimusių 2004 metais, komanda, vadovaujama trenerio Karolio Abramavičiaus, dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre. Pirmąją varžybų dieną „Aisčiai“ žaidė rungtynes su dviem Belgijos komandomis: „Galia Beez“ bei „Saint Hubert“. Pirmasis varžovas nugalėtas rezultatu 68:30, antrasis 95:18. Antrąją varžybų dieną belgų „Hennuyers“ komanda įveikta rezultatu 68:27, o dėl pirmos A pogrupio vietos susikauta su komanda iš Prancūzijos – „Douai“. Nors rungtynių pradžia ir nesiklostė lengvai, varžovas įveiktas rezultatu 57:31.

B pogrupyje „Aisčių“ komanda užėmė pirmąją vietą ir keliavo į sekantį etapą, kuriame su A bei C pogrupių antrosiomis komandomis kovėsi dėl teisės žaisti finale prieš nugalėtojus iš pogrupio, kuriame varžėsi A bei C pogrupių nugalėtojai bei B pogrupio antrosios vietos savininkai. Prieš stipresnius varžovus „Aisčių“ komandą ir toliau lydėjo sėkmė ir abu varžovai iš Prancūzijos buvo įveikti įtikinamais skirtumais „C.S.M. Aboue“ 57:33, o „Sanvic“ 58:23. Trečiąją turnyro dieną vyko finalinis susitikimas tarp dviejų komandų iš Lietuvos - KM „Aisčiai“ bei Kėdainių SC komandų. Deja, bet teko pripažinti Kėdainių komandos pranašumą rezultatu 37:32 ir pelnyti sidabrinį apdovanojimą.
Turnyro metu vyko ekskursijų diena, kurios metu KM „Aisčių“ komanda aplankė žymiausias Briuselio vietas, o grįždami lankėsi Heide atrakcionų parke.

2004V Belgija 2018 2

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"