image1 image2 image3

Dvylikamečiai vyksta į „Pirmojo iššūkio“ finalo ketvertus Panevėžyje

35 2018 2006tomoGegužės 5-6 d. Kauno KM „Aisčiai“ mergaičių (trenerės Birutė Jankauskienė, Lina Dambrauskaitė) ir berniukų (treneris Tomas Bakanauskas) komandos dalyvaus Panevėžyje vyksiančiose Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (gim. 2006 m.) „Pirmojo iššūkio“ finalo ketverto varžybose.

Mergaitės pusfinalyje susitiks su Biržų SC krepšininkėmis, kitame pusfinalyje kovos Panevėžio KKSC ir Plungės SRC. Šiemet „Aisčių“ mergaitėms antrajame MKL čempionato etape du kartus pavyko nugalėti pusfinalio varžoves iš Biržų – 76:60 namuose ir 64:54 išvykoje. Trenerė Birutė Jankauskienė apie būsimas rungtynes: „Džiaugiamės, kad patekom į finalinį ketvertą, kovosim, stengsimės.“ Žaidimo finaluose patirties turi keturios šios komandos žaidėjos – Viltė Kačerauskaitė, Akvilė Babraitytė, Raminta Okockytė, Austėja Babraitis – jos 2016-2017 m. „Pirmojo iššūkio“ čempionate iškovojo sidabrą.

Berniukai pusfinalyje kovos su Sostinės krepšinio mokyklos antrąja komanda, kito pusfinalio pora – Panevėžio KKSC ir Sostinės KM I komandos. Mūsų jauniesiems krepšininkams ir treneriui Tomui Bakanauskui tai bus pirmosios kovos dėl medalių Lietuvos čempionate, išskyrus Mantą Juzėną, kuris pernai žaidė finalo ketverte 2005 m. g. komandos sudėtyje, deja, komanda liko ketvirta, tik 2015-2016 m. pirmajame Junior NBA Lietuva čempionate Mantas pasipuošė nugalėtojų žiedu.

Treneris Tomas Bakanauskas, paklaustas apie būsimą pusfinalį, atsakė, kad komanda atsakingai ruošiasi rungtynėms, varžovų komandoje mato daug lygiaverčių žaidėjų ir pažymėjo, jog abi komandos vertos žaisti finale.

Linkime komandoms kuo geriausios sėkmės ir medalių!

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"