image1 image2 image3

Iš turnyro Šveicarijoje vaikinai sugrįžo nugalėtojais

lugano 2018Balandžio mėnesio pradžioje 2002 metų gimimo Kauno KM „Aisčiai“ vaikinų komanda (treneris Saulius Marčiukaitis) keliavo į Šveicariją, Luganos miestą, kur žaidė tarptautiniame U16 vaikinų krepšinio turnyre SAM BASKET MASSAGNO 2018.
Komandos įspūdžiai iš turnyro:
„Turnyras vyko kovo 30 – balandžio 2 d., jame dalyvavo šešios mūsų amžiaus vaikinų komandos: Pallacanestro Biella, Šveicarijos nacionalinė rinktinė, Bolonijos Virtus, Belgrado KK Sava, SAM Massagno ir mūsų komanda. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius po tris komandas. Pirmas rungtynes žaidėme prieš Šveicarijos rinktinę, kurią užtikrintai įveikėme rezultatu 77:37. Kitą dieną žaidėme prieš Pallacanestro Biella komandą iš Italijos, prieš kurią taip pat laimėjome užtikrintu rezultatu 70:48. Trečiąją dieną vyko turnyro pusfinaliai. Pusfinalyje sustikome su Belgrado KK Sava vaikinais, kuriuos po sunkių rungtynių palaužėme rezultatu 77:55. Paskutiniąją turnyro dieną - finalas bei mažasis finalas. Finale susikovėme su Bolonijos Virtus krepšininkais iš Italijos.

Po itin sunkios bei atkaklios kovos palaužėme juos rezultatu 101:84. Turnyro naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas mūsų komandos įžaidėjas Dominykas Stenionis.

dominykas lugano 2018                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

Tritaškių metimų turnyrą laimėjo Rimtautas Kerševičius.     

rimtautas lugano 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Turnyro metu daug keliavome po miestą, įsiterpusį tarp didingų kalnų ir milžiniško Lugano ežero, aplankėme senovines pilis.“

sveicarija6 2018

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"