image1 image2 image3

Neda Pliatkutė ir Liutauras Serkevičius dalyvaus Jr. NBA Europe stovykloje

Neda LiutaurasBalandžio 30 – gegužės 4 d. Rogloje (Slovėnija) vyks Jr. NBA Europe stovykla, skirta geriausiems Europos jauniesiems krepšininkams, dalyvavusiems nacionaliniuose Jr. NBA čempionatuose.
Šioje stovykloje treniruosis 13-14 metų Jr.NBA žaidėjai ir žaidėjos iš visos Europos. Stovyklos pabaigoje bus sudaryta rinktinė, kuri atstovaus Europos komandą Jr.NBA pasaulio čempionate. Jis bus surengtas „ESPN Wide World of Sport“ sporto komplekse šalia Orlando, Floridoje, 2018 metų rugpjūčio 7-12 dienomis.
Atrankos stovykloje Slovėnojoje dalyvaus 17 Europos šalių, kuriose vykdoma Jr.NBA programa, atstovai. Stovykloje bus akcentuojamas žaidimas 3×3, 5×5, techninių ir taktinių žaidėjų savybių tobulinimas. 10 geriausių stovyklos žaidėjų vaikinų ir 10 merginų bus išrinkti į rinktinę. Sprendimą priims stovykloje dalyvaujančių trenerių taryba ir NBA skirtas personalas.


Jr.NBA pasaulio čempionatas bus rengiamas pirmą kartą. Tai vienintelis tokio pobūdžio krepšinio turnyras pasaulyje, į kurį patekti galimybę turės daugiau kaip 70 šalių žaidėjai iki 14 metų, kurie yra dalyvavę Jr.NBA pirmenybės savo šalyse.
Lietuvoje Jr.NBA pirmenybes organizuoja Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Į atrankos stovyklą Slovėnijoje ji delegavo po tris merginas ir vaikinus tarp kurių du KM „Aisčiai“ auklėtiniai – Neda Pliatkutė (gim. 2004 m., trenerė Sandra Čižauskienė ) ir Liutauras Serkevičius (gim. 2005 m., treneris Arūnas Visockas).
Dwyane‘as Wade‘as ir WNBA legenda Candace Parker yra oficialūs Jr.NBA pasaulio čempionato ambasadoriai. Varžybų metu jaunuoliai ne tik varžysis krepšinio aikštelėje, bet ir bus supažindinti su NBA vertybėmis ir dalyvaus „NBA Cares“ projekto renginiuose. NBA padengs visas išlaidas, susijusias su dalyvių dalyvavimu šiame renginyje.

 

Informacija: MKL ir KM "Aisčiai"

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"