image1 image2 image3

Tarpušvenčiu KM "Aisčiai" komandos dalyvavo keliuose tarptautiniuose turnyruose

2006bKandava 2017Gruodžio 27-29 dienomis Kauno krepšinio mokyklos “Aisčiai” komandos dalyvavo keliuose tarptautiniuose turnyruose. Latvijos miestelyje Kandavoje aštuonių komandų turnyre dalyvavo 2006 metų berniukų pirmoji ir antroji komandos (treneris Tomas Bakanauskas). Pirmąją dieną komandoms sekėsi skirtingai. I komanda iškovojo abi pergales, 60:42 prieš Pardaugavą ir 69:39 prieš Sankt-Peterburgą. II komanda pirmąsias rungtynes pralaimėjo Panevėžio krepšininkams rezultatu 50:39. Antrose pavyko pasiekti pergalę prieš Venspilio krepšininkus rezultatu 49:40. Antrąją rungtynių dieną I komanda pasiekė abi pergales rezultatu 59:30 prieš Latvijos Jaunpils ir 50:22 prieš Kandavos namų komandą ir tiesiausiu keliu žengė į finalą. II komanda po įtemptų rungtynių rezultatu 42:40 nugalėjo Tukums komandą, 40:49 nusileido Dauguvos DSN krepšininkams ir pasitraukė iš kovos dėl medalių. Pirmoji komanda, finale nesulaukusi didesnio pasipriešinimo, pergalę pasiekė rezultatu 60:32 prieš Panevėžio krepšininkus ir tapo turnyro nugalėtojais.
Turnyre taip pat dalyvavo 2004 m. g. berniukų (treneris Karolis Abramavičius) ir 2002 m. g. vaikinų (treneris Saulius Marčiukaitis) antrosios komandos, kurios aštuonių komandų turnyre atitinkamai užėmė septintąją ir šeštąją vietas.

Vilniaus krepšinio mokykloje vyko tarptautinis mergaičių ir berniukų, gimusių 2005 m., krepšinio turnyras „Vilnius 2018“.


Jame dalyvavo 10 berniukų komandų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos. Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ krepšininkai pirmąją turnyro dieną nesunkiai įveikė šeimininkų – Vilniaus KM I-ąją ir II-ąją komandas. Antrąją turnyro dieną įveikti svečiai iš Baltarusijos, Gardino sportininkai. Paskutinėse pogrupio rungtynėse su V.Knašiaus krepšinio mokykla sprendėsi, kas pogrupyje užims pirmąją vietą. Varžovai įveikti 72:55. Kitame pogrupyje be pralaimėjimų žengė Kauno „Tornado“ KM, paeiliui įveikusi BS Riga, Vilniaus KM I, Tsmoki-Minsk ir Lenkijos komandas.
Tad paskutinę turnyro dieną dvi Kauno komandos ir susitiko finale. Rungtynės iki pat pabaigos vyko labai atkakliai, ir tik pačioje pabaigoje KM „Tornado“ įrodė savo pranašumą – 58:55. KM „Aisčiai“ turėjo tenkintis sidabro medaliais. Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Liutauras Serkevičius, į simbolinį turnyro žaidėjų penketuką išrinktas Mantas Juzėnas.
Mergaičių turnyre dalyvavo šešios komandos, varžybos vyko rato sistema. Mūsų mergaitės, vadovaujamos trenerių Linos Dambrauskaitės ir Birutės Jankauskienės, įveikė varžoves iš Lietuvos – Kupiškio, Vilniaus KM antrąją ir pirmąją komandas, bet nusileido Gardino ir Lenkijos komandoms. Į simbolinį turnyro penketą išrinkta Eglė Kisarauskaitė, geriausia komandos žaidėja pripažinta Miglė Kisarauskaitė. Trenerė Lina Dambrauskaitė liko patenkinta užimta trečiąja vieta ir turnyru, ypač rungtynėmis su užsienietėmis, nes teko patirti kitokį žaidimo braižą, geriau pamatyti savo auklėtinių stipriąsias ir silpnąsias puses ir nusiteikti tolimesniam darbui.

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"