image1 image2 image3

Liepos 6-7 d. kviečiame palaikyti Kauno komandas 3x3 krepšinio varžybose Tarptautinėse vaikų žaidynėse!

ICG KAUNAS LOGOLiepos 4-9 d. Kaune vyks didžiausias metų sporto renginys – Tarptautinės vaikų žaidynės. Laikinoji sostinė bus pirmasis miestas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuris surengs vaikų olimpiada vadinamas Tarptautines vaikų žaidynes (International Children’s Games), kiekvienais metais vykstančias vis kitame pasaulio mieste. Laukiama 1500 dalyvių iš 90 pasaulio miestų ir rengiamasi įspūdingai žaidynių atidarymo ceremonijai, kurią tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Tarptautinių vaikų žaidynių veidu ir ambasadore tapo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, kurios žvaigždė pirmą kartą sužibo būtent šiose varžybose 2010 metais vykusiose Bahreino mieste Manamoje.
Žaidynių programoje - ir 3x3 krepšinis, Kauną atstovaus mūsų mokyklos auklėtiniai (gim. 2002 m. ar vėliau) ir treneriai.
Merginos – Klaudija Janionytė, Neda Pliatkutė, Gabija Asipauskaitė, Austėja Jakimavičiūtė, trenerė Sandra Čižauskienė.
Vaikinai – Dominykas Stenionis, Nedas Montvila, Einartas Aleksonis, Vincas Aleknavičius, treneris Saulius Marčiukaitis.
3x3 krepšinio varžybos vyks liepos 6-7 d. Kauno sporto halėje, varžysis 13 merginų ir 16 vaikinų komandų iš 25 miestų ir 17 šalių. Merginų komandos varžovėmis pogrupyje bus Tralee miesto komanda iš Airijos,  Tripolio (Libanas), ir Raananos (israelis), vaikinų - Ajoie miesto komanda iš Šveicarijos, Klivlendo (JAV) ir Sentilj (Slovėnija). Kviečiame palaikyti Kauno komandas!

TVARKARAŠTIS

REZULTATAI

2019  Kauno krepšinio mokykla "Žalgiris"