image1 image2 image3

Skirtingi „Pirmojo iššūkio“ finalo ketvertai „Aisčiams“: mergaitės iškovojo sidabrą, berniukai liko be medalių

2005m 2vieta2017Gegužės 5-7 d. vyko Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ U12 (gim. 2005 m.) „Pirmasis iššūkis“ čempionatų finalo ketverto varžybos, į kurias po pergalingų ketvirtfinalių pateko KM „Aisčiai“ mergaičių (trenerės Birutė Jankauskienė ir Lina Dambrauskaitė) ir berniukų (Treneris Arūnas Visockas) komandos.
Mergaitės žaidė Panevėžyje, pusfinalyje susitiko su šeimininkių – Panevėžio KKSC komanda. Vadovaujamos trenerių Birutės Jankauskienės ir Linos Dambrauskaitės, jaunosios mūsų mokyklos žaidėjos pirmajame kėlinyje įgijo pranašumą (20:7), kurį ir išlaikė iki finalinės sirenos – 55:42. Lukrecija Vintytė pelnė 11 taškų, Viltė Kačerauskaitė įmetė 9 taškus ir sugriebė 11 kamuolių, o Meda Petrauskaitė pridėjo 8 taškus.


Kitose pusfinalio rungtynėse V.Knašiaus KM komanda 100:34 nepasigailėjo Utenos DSC ekipos.
Finale laukė Dianos Anužienės treniruojama V.Knašiaus KM komanda, čempionate nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio. V.Knašiaus KM puikiai pradėjo rungtynes ir susikrovė 11 taškų pranašumą, tačiau „Aistės“ nepasidavė ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Tačiau antroje mačo dalyje negalėjo sustabdyti klaipėdiečių lyderės Justės Jocytės, iš viso pelniusios 50 taškų, klaipėdietės įjungė aukštesnę pavarą, vėl pasiekė dviženklį pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 71:45. Rezultatyviausios „Aisčių“ ekipoje buvo Meda Petrauskaitė - 12 taškų, Lukrecija Vintytė – 11, pastaroji išrinkta į simbolinį finalo ketverto penketą.
Namų sienos padėjo trečią vietą iškovoti Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro komandai. Rungtynėse dėl bronzos medalių 70:50 nugalėjo Utenos daugiafunkcinio sporto centro ekipą.
Berniukai rinkosi Plungėje, kur dėl pirmojo MKL titulo kovojo Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda „Žemaitija“, Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro ekipa, Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda „Anra Investicija“ ir Kauno krepšinio mokykla „Aisčiai“.
Pirmajame pusfinalyje Klaipėdos KM I-"Žemaitija" 55:62 nusileido Sabonio KC I, antrajame susitiko Plungės SRC-"Anra Investicija" - Kauno KM "Aisčiai" I. Sužaidus pusę rungtynių laiko „Aisčiai“ pirmavo 32:20, tačiau antroje pusėje nepasisekė uždengti Plungės komandos lyderio Nojaus Radžiaus (43 taškai), pralaimėta 76:65.
Sekmadienio mažojo finalo rungtynės dėl bronzos su Klaipėdos KM-„Žemaitija“ pasižymėjo rezultatyvumu. Mūsų komandos lyderis Liutauras Serkevičius pelnė net 46 taškus, tačiau lygioje kovoje pralaimėta 87:91, mūsiškiai liko be medalių, Liutauras Serkevičius išrinktas į simbolinį penketą.

2018  Kauno krepšinio mokykla "Aisčiai"