image1 image2 image3

"Aisčių" merginos jaunučių U16 finalo ketverte iškovojo sidabrą

2002m 2017sidabrasVilniaus krepšinio mokykloje paskutinį balandžio savaitgalį vyko Lietuvos jaunučių U16 merginų ir vaikinų finalo ketverto varžybos. Merginų varžybose Kauno krepšinio mokyklos garbę gynė reguliaraus sezono nugalėtoja - antroji "Aisčių" komanda vadovaujama Sandros Čižauskienės. Pusfinalyje nugalėta V.Knašiaus krepšinio mokyklos I komanda - 58:53.
Finale su Vilniaus KM I komanda mūsiškės daugiau vijosi varžoves, nors atotrūkis ir buvo vienaženklis, o pasibaigus trečiajam kėliniui švieslentė rodė lygų rezultatą 37:37. Lemiamame ketvirtajame kėlinuke vyko atkakli kova, tačiau kelis kartus nepavyko užpulti, ir finalinė sirena skelbė 2017 m. Lietuvos jaunučių U16 merginų nugalėtojas - Vilniaus krepšinio mokyklos komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:48. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Audronė Zdanevičiūtė (17 taškų) ir 13 taškų pelniusi Justina Miknaitė. Kauno komandoje pasižymėjo 18 taškų surinkusi Urtė Čižauskaitė. 11 taškų pridėjo Rebeka Marija Kinkevičiūtė.
Kauno KM "Aisčiai" II komandai įteikti antrosios vietos apdovanojimai. Į simbolinį finalo turnyro penketą pateko Urtė Čižauskaitė.